Prosinec 2013

Pozastávko

25. prosince 2013 v 10:57 | FasHiOoOn GirL(d) |  Blog
Čus
Doufam že ste si to včera užili a bude užívat i prázdniny :)
Nebudu to moc rozepisovat , ale prostě pozastavuju . Chci si svátky trochu užít ,takže sorry no :/ Nejpozdějc do začátku školního ruku po pauze (6.ledna) jsem zpět :)
Sorry ,ale asi mě pochopíte ,myslím že nejsem sama :)
Takže papa :))

Odměny za soutěž

24. prosince 2013 v 8:46 | FasHiOoOn GirL(d) |  Pro vás
Čus :)
Nemyslím si ,že dneska na blog někdo zavítá ,ale já slíbila odměny za soutěž ,takže je semka dávám .
!!!Lidi ,není to nic moc ,neměla jsem moc času a programy nějak blby či co ,takže sorry ,nenadávejte :D !!!

Moc gratuluju výhercům a děkuju všem zúčastněným :)

1.- Lady-kikinka s 51,9 % (14)
2.- Caroline s 22,2 % (6)
3.- Viscovim s 11,1 % (3)

A na 4. místě se společně umístily Meg a Jerry ,obě s 2 hlasy - každá měla 7,4 %
Ještě jednou moc gratuluju :)

DIY 2.

23. prosince 2013 v 9:01 | FasHiOoOn GirL(d) |  Výrobky / DIY
Čus :)
Ještě hodinu a 1/4 můžeš hlasovat do ankety :) Já pak zítra nebo tak dodám odměny :)
Jinak chtěli jste po mně nějaké ty Vánoční DIY ,tak je vám semka dám :) . Bohužel ale nemám moc náladu ani čas na to ,abych je dělala já takže to dneska odbiju něčím z netu . Nadruhou strau ,moc Vánočních DIY jsem nenašla ,ale ty co jo,jsou poměrně lehké a už jsem je i párkrát zkoušela (nebo něco podobného) .
Jo a další věc ,obrázky se mi vrátili do normálu ,což nevím,jestli je zrovna teďka výhra :DDD ..
Jo a lidi , jeden den do Vánoc ,věříte tomu ? Já teda vůbec :D
A prtože budou ty Vánoce (jo -budou za hodně dlouho že ? :D ) ,rozhodla jsem se vám dát semka malinkatou bleskovku ,za kterou NESJSPÍŠ NEbudou odměny .. Moc mě to mrzí ,ale do toho ta soutěž .. :( No MOŽNÁ budou :)
Tak a tady už ty DIYNo a na závěr úplně taková prkotina ,bez návodu,ale myslím že všichni pochopí :)
Vypadá to ale hezky :))


Takže teď ta bleskovka

1. Máš radši Vánoce nebo Silvestr ?
2. Tam ,kde bydlíš ,máte nějaké speciální zvyky a tradice ? (-ano ,jaké ; - kraj kde bydlíš ? )
3. Co si myslíš o Santa Clausovi ? (-myslíš ,že by se v česku mělo slavit "i se" Santa Clausem ?)
4. Pečete doma cukroví ? (-jaké)
5. Jak slavíš Silvestr ?

Jesrtli se nějaké otázky už opakovali ,tak sorry :D
Šťastné a veselé :)

DIY 1.

22. prosince 2013 v 9:16 | FasHiOoOn GirL(d) |  Výrobky / DIY
Čus :P
Takže dneka na začátek bych vás chtěla poprosit ,abyste ještě pořád hlasovali v anketě ,protože teď je to nechutně nerozhodně :D .. Máte ještě 1 den a přesně 55 minut (nwm kolik až to zveřejním :D ) .. No a taky bych vás chtěla poprosit ,abyste mi dolu do komentů napsali ,jaký články byste tu chtěli . Konkrétní téma prosím .. Alespoň teďkon na ty Vánoce a Silvstr ,protože se mi nechce dávat teď nějaký outfity ,spíše tématické články :) .. Takže prosím ,co by vás ohledně Vánoc Silvestru a mně zajímalo ,pište do komentu :P

4. Vánoční focení - Konec zvonec

21. prosince 2013 v 10:23 | FasHiOoOn GirL(d) |  Vánoční moda
Čus !
Dneska vám sem dám poslední vánoční koláž s modou :) No ,nechce se mi to moc popisovat ,ale slíbila sem to ,tak tam něco přidám :P . Jinak ,můžete hlasovat v soutěži do ankety pod tímhle článkem ,obrázky ZDE (soutěžící ,shánějte si hlasy do 23.12)

No takže tady je foto :

Takže :D : Jak vidíte ,kalhoty jsou elastické ,vzorově vypadající jako džíny .. Můžete si je vzít jak na normální nošení tak třeba i na disko tanec při tréninku .. Volné tričko s 3/4 rukávem a lesklým nápisem je pohodlné ,opět možno nosit na obě situace .. Návleky jsou zde spíše pro efekt .. Tento outfit byl celý tvořen na normální nošení ,ale i sportovnější akce .. Jelikož v mém okolí je spoustu lidí ,kteří tancují ,vidím i jak se oblékají . Většina si nedokáže představit trénink bez legín ,podprsenky a tílkem s otvory pod podpaží ,návleky a značkové věci jsou samozřejmostí . Proto jsem i tento outfit tvořila tak ,aby vlastně vyhovoval oboum potřebám . Návleky tedy při normálním nošení můžeme použít když nám je zima ,což v tomto počasí může nastat ,při tance zase jako pouhý doplněk outfitu ..
Náramy by docela i šly ,možná jiné barvy ,pokud bychom tancovali ,musely bychom je sundat :)

Takže asi tak :D Líbí se vám outfit ?

Ahojky :)

Vánoční/zimní Soutěž - Soutěžíme

20. prosince 2013 v 15:57 | FasHiOoOn GirL(d) |  Soutěže
Takže čus!
Dneska zase píšu ,ale tentokrát ohledně soutěže !
Přihlásilo se vás 5 a za to jsem moc ráda :) .. Jinak ,jakej byl poslední den školy ? Užili jste si ho? Já vůbec ne.. No ,ale co že :D

Veselé Vánoce stylově !

19. prosince 2013 v 17:12 | FasHiOoOn GirL(d) |  Vánoční moda
Čus!
Takže , v předchozím článku jsem psala ,že mi nejdou dávat obrázky ,jdou ,je to DĚSNĚ zdlouhavý ,ale co bych pro vás neudělala :))
Jinak ,mam nový závěsy a zrcadlo ,tak snad přidám fotky :) Soutěž samozřejmě bude ,omlouvám se Jerry ,ona fotku poslala ,prý neposlala Blue-Owl - samozřejmě neva ,že není letošní ,sníh není asi nikde no :P Hlavně ať je tvoje :P a hlavně jí pošli :D
----
No a jinak ! : Zejtra je )nejspíše) pro všechny poslední den školy tohoto roku a tak si možná většina láme hlavu s tím ,co si vzít .. Já zvolila typickou kombunaci - červená a bílá :) Aby bylo teplo ,pod červený "svetr" jsem si vzala tílko (bílé) ..Jinak ,vlasů si (prosím) moc nevšímejte ,takhle navečer se mi stím nechtělo dělat ,ale nejspíš budu mít drdol nebo tak .. Já jsem ještě ráno uvažovala ,že bych zapojila i zelenou ,ale máme i "nařízené" vzít si něco jako Santa :D Prsotě ,bude sranda (snad) ,. Omlouvám se za ten "úsměv" a ruce ,už jsem měla fotek dost a moc mě to nebavilo (a nakonec je tahle nejlepší :D )

P.S. Kalhoty mají zde "uměle vytvořený vysoký pas" jelikož je svetřík zastrkaný :) Je pak do nich ještě vložen ten pásek :P
No takže asi tak :D Všechny připomínky do komentu :D

A co jste si na sebe vzali vy ?

Šťastný a veselý poslední den školy v roce 2013 :))

Papá :)

Mini info článek

19. prosince 2013 v 14:39 | FasHiOoOn GirL(d) |  Blog
Čus lidstvo :))

Ehm ,jelikož jsem ještě nepřišla na to ,jak se semka teď vkládají obrázky ,nebude nějakej "outfit článek" či tak .. Ae ini info článek .. Takže v bodech

 • Nejdou mi vkládat obrázky
 • Soutěž bude
 • Je předposlední den ,kdy se můžeš zapsat (*klik*)
 • Budou Vánoce (:*)
 • Mam (konečně) nový zrcadlo v pokojíku (:P)
 • A nový závěsy
 • Ani netušíte ,jak ráda bych přidala fotky
 • To trochu nejde ,že ? (:D)

Takže ,shrnutí -
 1. Pokusím se najít nějak návod n vkládání těch obrázků
 2. Soutěž bude (snad i s obrázkama :D )
 3. Jakmile zjistim ,jak se vkládají obrázky ,přidam ty fotky :)
 4. Jo a šťastný a veselý :D

Takže asi tak no .. Kdybyste někdo věděl ,jak ty obrázky vkládat s novým nastavením ,pište prosím :))

Díky a papa :)

Help me !!

18. prosince 2013 v 10:12 | FasHiOoOn GirL(d) |  Blog
Čus !
Takže ,jak jsem psala ,zůstala jsem doma (muhhahaha) a tak píšu článek .. Dneska má být POSLEDNÍ tzv. Vánoční focení ,jedna koláž a měla bych tedy i přidat popisek :)
Jinak ,ještě furd se můžeš zapsat do soutěže ZDE a myslím že mi ještě jeden soutěžící neposlal fotku ,myslím že Jerry ,tak prosím pošli :))

No a outfit není .. Tedy je ,ale tady nebude ..aasi evidentně.. Prostě ,možná jste si už všimly ,že blog.cz OPĚT změnil pár věcí v nastavení u článků .. No a změnil i přidávání obrázků a já VŮBEC netušim ,jak sem obrázek dát .. SUPER NO ..

Chci vás poprosit ,jestli už máte taky po kliknutí na "strom" napsanej nějakej seznam obrázků ,pomozte mi a do komentů napište ,jak obrázek vložit ,děkuju :) ..

Ranní sprcha (?)

17. prosince 2013 v 14:29 | FasHiOoOn GirL(d) |  Rady
Čus !

Dneska jsme byli se školou v kině na Já padouch 2 a úplně boží :D ..Pak na námku na trzích (vždycky jsem si myslela ,že tam mají být věci zlevněné ,ale třeba úplně tenoučký jedno barevný šátek za 185,- o.O) a pak na lanovce .. Nic jsem si nekoupila :DD .. Jinak ,dostala jsem fotky na soutěž ,takže oficiálně oznamuju ,že bude ,ale stejně ještě jsou volná místa ,takžejestli se chceš zapsat ,tak ZDE ,už jen 3 másta :) .. Jo a zejtra nikam nejedu ,takže přidám článek a doplním AFFS (dneska ne ,sorry) ..
Dneska přidám jednu "radu" :D ..
V C.Č.